то правда. а з іншого боку…
логотип звісно, хороша річ. але на противагу колі, їх менше ковбасить з дизайном. від коли вже очі рогом лізуть: то лагерфельд дизайн зробив, то сердечна дієт кола, то те, то се. щомісяця щось нове. той нещасний логотип не завжди можна розгледіти, дарма, що він незмінний. ти згоден, що це таки симптом?
Автор :
Анонімний —
Квітень 21, 2010 @
1:13 pm
Кола – це просто вода з бульбашками, так як і макдональдс – бутерброди… те, що вони величезні корпорації, про щось свідчить. Переможців не судять.
ми начебто обговорювали брендинг… так от, я вважаю обидва шляхи сумнівними. кока-колин, може, навіть більше.
ну і теза про величезні корпорації теж не аксіома. кока-кола вічний приклад в підручниках, як не треба робити. в який спосіб кола стала ТНК?
багато чого не так. грубо кажучи, в них єдиний успішний власний бренд – це кока-кола. бо то була інновація. а чим зараз вони по всьому світу займаються? скуповують вже знані, розкручені місцеві бренди та заводи. бо яку свою ТМ не зроблять – виходить пшик.
до речі, заголовок підкоригував би. було б чесніше.
А може, навпаки? Нє, не пам”ятаєш, коли вони дизайн оновили?
Автор : Юлія — Квітень 20, 2010 @ 11:34 am
Пепсі в Біоли? ))) В Пепсі навіть не здогадуються про існування Біоли)))
Автор : igor — Квітень 20, 2010 @ 11:43 am
Ну, напевно здогадуються, враховуючи, що пепсі вже який рік не може зробити собі пристойні продажі. кола може, а пепсі – ні…
Автор : Юлія — Квітень 20, 2010 @ 5:58 pm
Пепсі ніяк не може визначитись з логотипом, за всю історію компанії логотип мінявся разів з 20-ть… спочатку він був подібний на лого коли…
Автор : igor — Квітень 20, 2010 @ 6:27 pm
то правда. а з іншого боку…
логотип звісно, хороша річ. але на противагу колі, їх менше ковбасить з дизайном. від коли вже очі рогом лізуть: то лагерфельд дизайн зробив, то сердечна дієт кола, то те, то се. щомісяця щось нове. той нещасний логотип не завжди можна розгледіти, дарма, що він незмінний. ти згоден, що це таки симптом?
Автор : Анонімний — Квітень 21, 2010 @ 1:13 pm
Кола – це просто вода з бульбашками, так як і макдональдс – бутерброди… те, що вони величезні корпорації, про щось свідчить. Переможців не судять.
Автор : igor — Квітень 21, 2010 @ 1:46 pm
ми начебто обговорювали брендинг… так от, я вважаю обидва шляхи сумнівними. кока-колин, може, навіть більше.
ну і теза про величезні корпорації теж не аксіома. кока-кола вічний приклад в підручниках, як не треба робити. в який спосіб кола стала ТНК?
Автор : Юлія — Квітень 21, 2010 @ 2:24 pm
Що з колою не так?
Автор : igor — Квітень 21, 2010 @ 3:54 pm
багато чого не так. грубо кажучи, в них єдиний успішний власний бренд – це кока-кола. бо то була інновація. а чим зараз вони по всьому світу займаються? скуповують вже знані, розкручені місцеві бренди та заводи. бо яку свою ТМ не зроблять – виходить пшик.
до речі, заголовок підкоригував би. було б чесніше.
Автор : Юлія — Квітень 21, 2010 @ 4:41 pm
Пепсі також багато локальних брендів скупило (наприклад, Сандору)
http://reklamist.com.ua/559/
Автор : igor — Квітень 21, 2010 @ 9:09 pm